СБУ закрила кілька доріг в зону АТО

Служба безпеки України припинила пропуск людей і автомобілів за кількома напрямками в Донбасі, повідомив спікер АТО Андрій Лисенко.

“Через обстріли терористів СБУ призупинила пропуск осіб та транспортних засобів на наступних дорожніх напрямках: “Фащівка – Дебальцеве – Артемівськ”, “Горлівка – Артемівськ” (з 15:00 до 16:00); “Донецьк – Курахове”, “Донецьк – Маріуполь” (з 15:30 до 16:45)”, – сказав він, пише Кореспондент.net.

Він також нагадав, що на кордонах районів проведення АТО продовжують роботу чотири транзитних пункти ДСНС України для зустрічі вимушених переселенців: у Донецькій області – у районі міст Красноармійськ та Маріуполь, в Луганській області – в районі міст Сватове та Лисичанськ.

Нагадаємо, 3 січня секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що пересування людей і товарів через лінію розмежування на Донбасі буде обмежено.

Пізніше в РНБО визначили сім дорожніх напрямків для в’їзду і виїзду із зони АТО: Луганськ – Щастя – Новоайдар; Луганськ – Станиця Луганська – Широке; Фащівка – Дебальцеве – Артемівськ; Горлівка – Артемівськ; Донецьк – Курахове; Донецьк – Маріуполь (через Волноваху); Новоазовськ – Красноармійськ – Талаківка – Маріуполь.

Loading...