Росію позбавили права голосу в ПАРЄ до квітня

Під час засідання зимової сесії Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, згідно з якою російську делегацію позбавлено права голосу в ПАРЄ до квітня. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова української парламентської делегації у ПАРЄ Володимир Ар’єв.

“За – 160. Санкції проти РФ продовжені до квітня”, – написав він.

Російська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи зупиняє свою участь в діяльності ПАРЄ та будь-які контакти з асамблеєю до кінця року. Про це повідомив керівник делегації, глава комітету Держдуми у закордонних справах Олексій Пушков після голосування щодо резолюції, яка позбавила депутатів РФ права голосу в цьому органі, повідомляє Українська правда.

Окрім цього, Пушков повідомив, що Москва всерйоз розглядає можливість виходу з Ради Європи, тобто припинення участі в Європейській конвенції з прав людини.

“Питання про участь Росії в РЄ буде розглянуто в кінці 2015 року, виходячи з політичних умов, які будуть сформовані на той час. Я хочу зазначити, що досі Росія ніколи не розглядала таку можливість. Між тим сьогоднішнє рішення ПАРЄ ставить таке питання на порядок денний”, – заявив депутат.

Loading...