Рада планує визнати Росію країною-агресором, – Березюк

Лідери фракцій погодили з президентом України Петром Порошенком рішення Верховної Ради про визнання Росії країною-агресором на позачерговому засіданні Верховної Ради 27 січня.


Про це в понеділок ввечері, 26 січня, повідомив журналістам лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк після наради з президентом України, пише Інтерфакс-Україна.

“Ми тільки що обговорювали це питання. І завтра 27 січня, парламент буде приймати це питання, яке буде досить різким. Крім того, парламент буде звертатися до країн-союзників про надання допомоги Україні оборонним озброєнням, для того щоб наша армія була більш ефективною в боротьбі з агресором”, – зазначив він.

Березюк заявив, що заплановане рішення про визнання Росії країною-агресором погодили лідери фракцій і тепер почнеться обговорення на рівні фракцій.

“Це рішення завтра буде приймати парламент. У лідерів фракцій є така позиція, і вони будуть зараз обговорювати її на фракціях”, – повідомив лідер фракції “Самопоміч”.

Він також поінформував, що у вівторок представники фракцій коаліції вийдуть із спільною заявою з цього приводу.

Раніше спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що питання про введення військового положення на засіданні Верховної Ради у вівторок, 27 січня, розглядатися не буде.

Loading...