Портнова оголосили в розшук

Екс-першого заступника глави Адміністрації Віктора Януковича Андрія Портнова оголосили в розшук. Про це повідомляється на сайті МВС в розділі “Особи, що переховуються від органів влади”.

При цьому датою зникнення Портнова значиться 15 січня 2015 року, хоч він уже давно живе у Росії разом зі своїм колишнім лідером, пише УП.

У розшук Портнова оголосили у справі за статтею привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Як відомо, ГПУ оголосила в розшук колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколу Злочевського, а СБУ оголосили про підозру та оголосили в розшук екс-депутатів Миколу Левченка і Вадима Колесніченка. Їм інкримінуються публічні заклики до зміни меж території та кордону України, до виходу зі складу України її окремих регіонів, що призвело до тяжких наслідків у вигляді порушення суверенітету України, її цілісності і недоторканості.

Колесніченко був одним з авторів скандальних “законів про диктатуру”, які Рада ухвалювала в “ручному режимі” 16 січня 2014 року. Під час Майдану Колесніченко заявляв, що Україна повинна стати федерацією, щоб зняти напруженість між різними своїми частинами.

Loading...