Порошенко зустрінеться з Соросом в Давосі

Президент України Петро Порошенко і засновник фонду “Відкрите суспільство”, міжнародний філантроп Джордж Сорос провели зустріч у вівторок у Києві та домовилися продовжити діалог під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі в кінці січня.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави, Порошенко подякував Соросу за підтримку України, особливо за його заклик до міжнародного співтовариства підвищити рівень підтримки країни.

Сторони обговорили міжнародні інструменти і можливості для збільшення економічної допомоги для України. При цьому Сорос відзначив роль Європейського Союзу і важливість пошуку додаткових інструментів з боку ЄС для допомоги Україні.

За його словами, Україні необхідно продовжувати демонструвати прихильність плану реформ.

“Ви повинні показати, що нова Україна відрізняється від старої”, – цитує прес-служба Сороса.

Він також зазначив: “Україна бореться для захисту не тільки себе, але і Європи. Тому Європа повинна допомогти Україні запровадити реформи, яких потребує країна”.

При цьому Сорос висловив сподівання, що Україна успішно проведе необхідні зміни і позитивно оцінив перші законотворчі кроки в сфері дерегуляції та судової реформи.

У свою чергу Порошенко зазначив, що створення Національного антикорупційного бюро України та проведення відкритої процедури за призначенням його директора є конкретними заходами, які здатні продемонструвати світу готовність України подолати корупцію.

Loading...