Польща перестала постачати Україні газ

З 1 січня 2015 року Польща призупинила поставки природного газу в Україну, свідчать дані оператора газотранспортної системи Польщі компанії Gaz-System SA

Дані, опубліковані на платформі асоціації операторів газотранспортних систем Європи, також підтверджують припинення поставок газу з газовимірювальної станції Германовіце (Польща) з 1 січня 2015 року, пишуть Українські новини.

У листопаді, за оперативними даними Gaz-System SA, Україна скоротила імпорт природного газу на 23,58% (18,17 млн куб. м), до 58,879 млн куб. м порівняно з жовтнем.

Наразі Україна купує мінімальні обсяги газу в ЄС, які частково передаються в країну через польську газотранспортну систему. Технічно ці поставки поки не можуть перевищувати 4 млн кубометрів палива на добу.

Нагадаємо, раніше Україна і Польща домовилися про об’єднання газових систем.

Як повідомляв Кореспондент.net, з 25 вересня припинила подачу реверсного газу в Україну на невизначений термін Угорщина. Поставки припинилися під тиском Росії, яка в обмін збільшила поставки свого газу до Угорщини для наповнення сховищ. 10 січня реверс відновили.

Loading...