На в’їздах до Львова та міст області встановили блокпости

В Україні вдвічі збільшили кількість патрулів. Такі запобіжні заходи необхідні, аби виявити сепаратистів та бандитські формування. Одинадцять блокпостів створили на в’їзді до Львова, а також на магістральних трасах на межах із сусідніми областями.

Разом із працівниками ДАІ на блокпостах чергують і спецпризначенці батальйону “Львів”. Їх завдання – знайти зброю, вибухівку та терористів, пише zaxid.net.

“Ми посилено патрулюємо разом з працівниками батальйону “Львів”. Перевіряємо передусім автомобілі з інших областей на перевезення зброї та вибухівки”, – пояснив інспектор ДАІ Ігор Полуліх.

Перевіряльники зупиняють не лише нетутешні автомобілі, а й з львівськими номерами. Водії вітають такі ініціативи, проте декому такі нововведення не подобаються.

У місті патрулі охороняють державні будівлі та спецоб’єкти – системи газотранспорту та водопостачання.

“Раніше в середньому на патрулювання виходило 400 осіб, зараз до 900. Також на в’їздах в Львів та міста області виставлено 11 стаціонарних блокпостів, де залучені працівники ДАІ та нашого батальйону особливого призначення “Львів”, які спільно несуть службу в цілодобовому режимі”, – пояснив заступник начальника обласного управління громадської охорони Віктор Катерина.

Міліція закликає львів’ян пильнувати та повідомляти про підозрілі речі правоохоронців.

Loading...