На транспортному податку Львівщина заробить понад 18 млн грн

У Львівській області зареєстровано 731 автомобіль, чиї власники з цього року повинні будуть сплачувати новий транспортний збір (річний податок у розмірі 25 тис. грн. Загальна сума  складе 18 млн 272 тис. грн, – ред.).

Про це 19 січня повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області Василь Лемішовський під час публічного представлення проекту обласного бюджету на 2015 рік.

«Як ви знаєте, з цього року відбуватиметься оподаткування автотранспорту. Хочу наголосити, що у Львівській області є 731 автомобіль, який підпадає під стягнення даного податку. Нагадаю, що це автомобілі з об’ємом двигуна понад 3 тис. куб. см і не старше 5 років», – сказав Лемішовський, якого цитує zaxid.net.

Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року набули чинності поправки до Податкового кодексу України, згідно з якими вводиться транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлений акцизний збір на переобладнані автомобілі. Відтак власники автомобілів з об’ємом бензинового або дизельного двигуна більше трьох тисяч куб см і не старше п’яти років будуть зобов’язані сплачувати річний податок у розмірі 25 тис. грн.

Loading...