На Маріупольському напрямку діє до 1000 російських найманців, – Тимчук

На Маріупольському напрямку діє від 800 до 1000 бойовиків і російських найманців. Про це повідомив Дмитро Тимчук з посиланням на дані групи “Інформаційне Опір”.

“Командування російсько-терористичних військ після перегрупування своїх формувань, що діють на приморському напрямку, знову спробувало перейти до активних наступальних дій північніше і східніше Маріуполя, концентруючи свої головні зусилля в проміжку між н.п.Чермалик-Павлопіль-Сартана,” – наголошується в повідомленні.

Діюча в даному районі ударна тактична група противника координує свої дії через єдиний пункт управління з тактичною групою, що оперує безпосередньо на маріупольському напрямку.

“Пункт управління знаходиться північніше Новоазовська. Противник зосередив на передових рубежах порядку 30 одиниць бронетехніки (включаючи 8 танків) в районі н.п.Павлополь, і до 15 одиниць (включаючи 6 танків) в районі н.п.Маріуполь”, – повідомив Тимчук, пише УП.

Як відомо, бойовики обстріляли околиці Маріуполя, в результаті обстрілу загинули 10 цивільних, 1 військовий, поранено близько 30 осіб.

Loading...