На Львівщині зійшов з рейок вантажний потяг

25 січня поблизу с. Лавочне у Сколівському районі Львівської області зійшли з рейок 10 вагонів вантажного потяга, що перевозив залізну руду.

Як повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, потяг складався із 48 вагонів. 10 із них зійшли з рейок, один перевернувся та розсипалася залізна руда. Втім, зі слів керівника прес-служби ДСНС Львівщини Віталія Туровцева, вона не становить небезпеки для навколишнього середовища.

Внаслідок аварії було зруйновано 1 залізничний стовп лінії електропередач та пошкоджено близько 100 м залізничної колії. Машиніст потяга не постраждав.

Наразі причину аварії наразі ще не встановили.

Згодом директор департаменту  з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олексій Титаренко заявив, що за попередньою оцінкою відновлення руху через станцію Лавочне Сколівського району по непарній колії планується з 19:00 25 січня. «У повному обсязі рух потягів відновлять орієнтовно з 04:00 26 січня», – сказав Титаренко.

Потяг прямував із станції Вечірній Кут Дніпропетровської області до міста Чоп на Закарпатті. Аварія трапилась поблизу с. Лавочне Сколівського району. На цій ділянці рух залізничного транспорту припинено. Рух поїздів організовано за резервним маршрутом через станції Дрогобич та Самбір.

Loading...