Львівські митники затримали контрабанди на мільйон гривень

Упродовж новорічних та Різдвяних свят працівники Львівської митниці ДФС викрили 48 спроб незаконного переміщення товарів через митний кордон України на загальну суму майже мільйон гривень. Про це повідомили у прес-службі головного управління ДФС у Львівській області.

Серед вилученої контрабанди продукти харчування, історичні та культурні цінності та товари промислової групи.

Зокрема, працівники МПП «Рава-Руська» затримали понад 500 кілограм кави виробництва Італії та Німеччини, яку громадянин України намагався приховати в багажному відділенні рейсового автобуса, що повертався з Польщі, пише Львівський портал.

У цьому ж пункті пропуску у нашого співвітчизника митники виявили два незадекларовані пристрої для дихальної терапії виробництва Німеччини.

У легковому автомобілі громадянин України намагався ввезти сім мобільних телефонів «Apple. IPhone 5S» через пункт пропуску «Шегині – Медика».

У пункті пропуску «Краковець-Корчова» громадянин України у рейсовому автобусі намагався вивезти з України старовинний мікроскоп.

За всіма фактами складено протоколи про порушення митних правил. Товари затримано. Міру покарання правопорушникам визначить суд.

Loading...