Львівщина отримала бюджет на 2015 рік

Депутати Львівської обласної ради під час засідання сьогодні, 20 січня, прийняли бюджет Львівської області на 2015 рік. За це рішення одностайно проголосували усі присутні 84 депутати.

Відповідно до проекту обласний бюджет 2015 року становитиме 6 624 231 700 грн, зокрема доходи загального фонду бюджету – 6,442 млрд грн, доходи спеціального фонду бюджету – 188,9 млн грн. При цьому видатки, закладені в бюджет, не перевищують його доходів.

Також відповідно до головного фінансового бюджету області у 2015-му до обласного бюджету має бути повернено кредитів на суму 1,345 млн грн. На таку ж суму заплановано видачу кредитів із спеціального фонду обласного бюджету, пише zaxid.net.

Серед захищених статей бюджету на 2015 рік оплата праці працівникам бюджетних установ, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, оплата комунальних послуг, поточні трансферти населенню та місцевим бюджетам, а також підготовка кадрів вищими навчальними закладами.

«Оскільки цього року бюджет більший що в доходах, що у видатках, то він кращий. Але брати ті макропоказники, які в ньому закладені, особливо в частині зростання вартості медикаментів, комунальних послуг чи тих товарів і послуг, у яких є складова валютного курсу, то реальні доходи, особливо доходи населення, будуть зменшуватися. Тобто в бюджетній сфері ми матимемо незмінну заробітну плату, а коли ціни зростають, це дуже відчутно», – прокоментував документ голова бюджетної комісії ЛОР Ярослав Качмарик.

При цьому ансамбль «Верховина», який має перейти на фінансування з міського бюджету Дрогобича, наразі фінансуватиметься з обласного. Як й інші установи, які мають бути передані на фінансування з обласного в районні бюджети.

«До переходу установ на фінансування з бюджету району буде здійснюватись їх фінансування за кошти обласного бюджету», – сказав Олег Демків.

Loading...