Луценко: Воєнного стану не буде, але буде так ніби він є

Народні депутати і Президент не вбачають необхідності запровадження воєнного стану. Про це в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV повідомив голова фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко.

Говорячи про дискусію щодо введення воєнного стану, народний депутат зазначив, що під час парламентських виборів це питання набуло характеру слогану. Однак, за його словами, введення воєнного стану не вирішить усіх проблем на фронті, пише Укрінформ.

«Воєнний стан – це і заборона мирних зібрань, і заборона пересування, і заборона ЗМІ і Інтернету тощо. І головне – це означає, що війська отримають адміністративні функції управління містами. Чи потрібно це?» – запитав Луценко.

За словами Луценка, і народні депутати, і Президент не вбачають необхідності запровадження воєнного стану. Натомість «необхідно ввести такий режим, який візьме увесь позитив із режиму воєнного стану, не вводячи його фактично».

Водночас Луценко нагадав, що з понеділка запроваджується надзвичайна ситуація, якою всі потрібні елементи воєнного стану вводяться на території Донецької та Луганської областей.

Політик також зазначив, що на місцях ряд функцій облрад будуть передані обладміністраціям.

Loading...