Кубів став представником Порошенка у ВР

Президент України Перт Порошенко підписав указ про призначення свої представником у парламенті колишнього голови Національного банку Степана Кубіва. Відповідний документ, підписаний 15 січня, оприлюднено сьогодні на сайті глави держави.

Порошенко зазначив, що Кубів впорається з викликами, які на сьогоднішній день стоять перед державою, і “зможе забезпечити ефективну координацію та взаємодію між президентом, Верховною Радою, коаліцією і урядом”, пише Кореспондент.net.

Глава держави також подякував Руслану Князевичу за ефективну, самовіддану працю на цій посаді.

“Вашими зусиллями нам вдалося провести цілу низку доленосних законодавчих рішень, які були ініційовані президентом і які забезпечили початок найважливіших реформ”, – сказав Порошенко, відзначивши підготовку до ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС, низку законів щодо судової реформи, дерегуляції, боротьби з корупцією.

Зазначимо, що Кубів очолював Національний банк з лютого по червень 2014 року.

У червні Порошенко призначив народного депутата від фракції Батьківщина Руслана Князевича представником президента у Верховній Раді.

Крім того, Порошенко призначив екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка своїм позаштатним радником, а народного депутата від фракції УДАР Ірину Геращенко – уповноваженим президента з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях.

Loading...