Криза в Україні призведе до ядерної війни, – Горбачов

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов вважає, що напруженість у відносинах між Росією і європейськими державами через кризу в Україні може призвести до великого конфлікту або навіть до ядерної війни.

Про це він заявив в інтерв’ю німецькому виданню Der Spiegel, яке буде опубліковано в суботу, 10 січня.

На його думку, війна такого роду неминуче призведе до ядерної війни, повідомляє ICTV.

«Ми не переживемо найближчі роки, якщо хтось зірветься в цій «перегрітій» ситуації. Я кажу це не просто так. Я вкрай стурбований», – сказав він.

Він також вважає, що нова Німеччина хоче втручатися скрізь. «У Німеччині, очевидно, є багато людей, які хочуть допомогти в створенні нового дивізіону в Європі», – зазначив Горбачов.

Горбачов раніше вже висловлювався про напруженість у відносинах Росії і Заходу. Так, у своїй статті для “Російської газети” він закликав “розморозити” відносини Росії і Заходу.

Трохи раніше Горбачов розкритикував США за “тріумфалізм”, який штовхає світ до “холодної війни”. Він також похвалив президента РФ Володимира Путіна за модернізацію армії, “аби в разі потреби ми могли відповісти належним чином”. Однак при цьому екс-президент СРСР закликав обидві сторони зупинитися і розрядити відносини.

Loading...