Існує загроза терактів на Львівщині, – міліція

Виникла реальна загроза вчинення терористичних актів на території Львівської області. Про це свідчать чисельні випадки так званих «телефонних замінувань», на об’єктах де є велике скупчення людей: на мостах, транспортних магістралях,підприємствах енергетики,нафтогазового комплексу та інших важливих державних та комерційних структурах, заявив керівник міліції Львівщини Дмитро Загарія.

Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України у Львівській області.

«Поки що це були анонімні телефонні погрози, проте ми повинні бути готовими до того що вороги України можуть вчинити ці тяжкі злодіяння на наших теренах. Один такий випадок завдячуючи оперативним діям Управління СБУ та ГУМВС України у Львівській області був попереджений і терористичного акту не відбулося. Винні притягнуті до відповідальності, а знаряддя для тероризму вилучено.

Крім цього, у минулому та поточному роках працівниками міліції неодноразово у процесі несення служби та оперативних відпрацювань вилучено цілі арсенали зброї, вибухівки, гранатомети та гранати, боєприпаси та інші засоби ведення бойових дій та вчинення диверсій», – йдеться у повідомленні, пише Galnet.

Враховуючи всі ці фактори, на згаданій нараді, ухвалене рішення щодо посилення заходів направлених на охорону громадського порядку у всіх населених пунктах, об’єктах підвищеної небезпеки транспортних магістралях, вокзалах, аеропортах та інших місцях великого скупчення людей.

З цією метою ГУМВС України у Львівській області видано наказ про переведення особового складу на посилений варіант несення служби. Для цього задіяні наряди патрульно-постової служби, УДАІ, придані сили, а також працівники міліції батальйонів особливого та спеціального призначення.

Вони повинні забезпечити належну охорону громадського порядку, контроль за перевезенням пасажирів та вантажів на транспортних магістралях, охорону об’єктів, підприємств та всіх інших місць де можливі вчинення терористичних та диверсійних актів.

В рамках Закону «Про міліцію», Закону «Про боротьбу з тероризмом» та інших нормативних актів вони мають право проводити огляд транспортних засобів, приміщень та об’єктів з метою виявлення та вилучення засобів тероризму та диверсій.

«Прошу всіх громадян із розумінням ставитись до таких дій міліції, це все робиться для Вашої безпеки. Разом з тим, якщо ви вбачаєте у діях міліції порушення Ваших прав, прошу повідомляти про це керівництво ГУМВС України у Львівській області до чергової частини на номер : 067-671-17-43, або «102».

Одночасно, також, прошу Вас шановні громадяни, брати приклад поведінки та діяти при таких загрозах, як це робиться у Європейських країнах, США, тощо. Не допустимо разом біди на теренах Львівщини!», – сказав Загарія.

Loading...