“Інтер” назвав критику “політичним тиском”

Телеканал “Інтер” заявляє, що під час підготовки новорічної сітки мовлення були дотримані всі вимоги українського законодавства, йдеться в повідомленні телеканалу.

У заяві телеканалу зазначається, що беззастережно вимоги законодавства України були дотримані як при створенні проекту власного виробництва “Чекай мене в Новий рік”, так і при постановці в ефір новорічних програм, створених сторонніми виробниками, пише ZN,UA.

“Критичні заяви на адресу “Інтера”, які з’явилися, є безпредметними і необґрунтованими. Подібні заяви ми розцінюємо як провокацію і політичний тиск на ЗМІ”, – йдеться в заяві.

Повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на найближчому засіданні має намір запросити керівництво телеканалу “Інтер” і розглянути питання програмної концепції телеканалу “Інтер” в новорічну ніч.

Раніше секретар РНБО України Олександр Турчинов виступив із заявою про те, що телеканал “Інтер” треба позбавити ліцензії на мовлення за “знущання над усією країною”.

Як повідомлялося, у новорічну ніч в ефірі телеканалу “Інтер” транслювалося шоу за участю російських зірок естради, в тому числі тих, які демонструють яскраву антиукраїнську позицію.

Loading...