До України йде потепління, мокрий сніг та ожеледиця

3-4 січня атмосферні фронти з заходу Європи принесуть в Україну вологу та теплу погоду. Очікується мокрий сніг і дощ, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Впродовж суботи-неділі вітер посилиться до штормових значень. Температура повітря вночі та вдень від 4 тепла до 4 морозу, повідомляє погодний портал opogode.ua. У західній частині випаде мокрий сніг. Температура повітря вночі та вдень від 4 тепла до 4 морозу. У північних областях мокрий сніг, місцями дощ. Температура повітря вночі від 3 тепла до 4 градусів морозу, вдень 0-4 градуси тепла.

У центральних областях очікується мокрий сніг, місцями дощ. Температура повітря вночі від 3 тепла до 4 градусів морозу, вдень 0-4 градуси тепла. На сході України очікується сніг, місцями мокрий сніг і дощ. Температура повітря вночі від 3 тепла до 4 градусів морозу, вдень 0-4 градуси тепла, 3 січня 0-3 морозу. У південній частині мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу. Температура повітря вночі від 3 тепла до 3 градусів морозу, вдень 0-5 градусів тепла.

На Львівщині на 3-4 січня синоптики обіцяють мокрий сніг. Температура повітря вночі та вдень від 1 морозу до 1 градуса тепла. Вітер північно-західний 7-12 м/c.

Loading...