До Львова привезуть оригінал Нерукотворного образа Ісуса Христа

З 30 січня до 15 лютого у Львові буде виставлено до почитання унікальну реліквію – оригінал Нерукотворного образа Ісуса Христа. Про це 27 лютого під час прес-конференції повідомив прес-секретар Львівської архієпархії УГКЦ, отець Павло Дроздяк, інформує «Вголос».

«Я певен, що саме Боже провидіння подіяло так, що в дні, коли ми в особливий спосіб переживаємо біль і втрату, Господь Бог забажав бути присутній безпосередньо сам в уособленні свого Нерукотворного образа», – відзначив отець Павло.

За його словами, ще задовго до подій, які відбуваються в нашій державі, владика Ігор Возьняк звернувся із проханням, щоб львів’яни з нагоди 25-ліття легалізації УГКЦ могли вітати таку святиню в соборі святого Юра.

«Час минув, але властиво в сьогоднішніх реаліях ми отримуємо цей подарунок. Це неабияка підтримка, втамування болю кожного громадянина України», – додав прес-секретар Львівської архієпархії УГКЦ.

За останні 100 років Нерукотворний образ Ісуса Христа вдруге вивозять за межі Ватикану. Першого разу реліквію минулоріч до почитання виставили на Всесвітньому дні молоді в Ріо-де-Жанейро.

Святиня перебуватиме у Львові, у соборі святого Юра, впродовж двох тижнів.

«До Нерукотворного образа Ісуса Христа зможуть приступити всі: віруючі, невіруючі, християни, нехристияни», – додав канцлер Львівської архієпархії УГКЦ, отець Сергій Ковальчук.

Храм буде відчинено для вірних з 07:00 до 23.00.

Суворо заборонено в храмі фотографувати реліквію, знімати на камери чи в будь-який інший спосіб фіксувати Нерукотворний образ.

Loading...