Цього року мобілізують понад 100 тисяч осіб, – Міноборони

Міністр оборони України Степан Полторак розповів про деталі всеукраїнської мобілізації у 2015 році. До лав ЗСУ призвуть 50 тисяч осіб, ще 53,5 тис підуть в армію за потреби. Про це глава Міноборони повідомив під час прес-конференції.

«Першу партію ми мобілізуємо, починаючи з 20 січня. Тривалість підготовки – 90 днів. Буде забезпечена підготовка на всіх рівнях, починаючи від офіцерських кадрів, спеціалістів на полігонах тощо. Ця кількість людей складає 50 тисяч осіб», – зазначив Полторак.

Він наголосив, що за необхідності буде організована додаткова мобілізація майже 14 тисяч осіб у квітні-червні і 40 тис у липні-вересні 2015, пише «Преса України».

«Тобто загальна цифра мобілізованих, якщо буде потрібно додатково, становить 104 тисячі чоловік. Є відповідне рішення РНБО», – пояснив глава оборонного відомства.

Разом з тим, нагадав Полторак, на строкову службу у 2015 році призвуть 40 тисяч громадян.

Раніше у Генштабі, повідомляли, що Українська армія буде базуватися на системі загального військового навчання громадян за прикладом збройних сил Швейцарії, де існує постійна планова підготовка резерву війська.

Нагадаємо, в кінці грудня 2014 року президент України Петро Порошенко розпорядився у 2015 році провести часткову мобілізацію і відновити призов у Збройні сили України.

Loading...