Бойовики зайняли Красний Партизан, – Тимчук

Бойовики захопили Красний Партизан Донецької області. Про це повідомив координатор групи “Інформаційний опір”, народний депутат Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

Після невдалих штурмів і втрат на ділянці Красногорівка – Авдіївка командування російсько-терористичних військ перенесло зусилля на північ від цієї ділянки, атакувавши з рубежу Озерянівка – Михайлівка в напрямку Троїцького, пише Тимчук.

Унаслідок бою супротивник просунувся вперед і захопив Красний Партизан, проте пройти до Троїцького не зміг, потрапивши під удар української артилерії, пише ТВі.

Водночас супротивник стягує сили в район Ясинуватої. Сюди прибула тактична група російсько-терористичних військ (за попередніми даними, зведена БТГ із посиленою танковою ротою зі складу однієї з мотострілецьких бригад Західного військового округу РФ). У складі тактичної групи – до 25 бойових броньованих машин (ББМ, зокрема й БТР-80 і БМП-2), а також двобатарейний змішаний артилерійський дивізіон (6 гаубиць Д-30 і 6 установок РСЗВ БМ-21 “Град”).

Loading...