Бойовики стягують підкріплення під Донецьк, – Тимчук

Противник продовжує перекидання підкріплень на “передній край” в районі Донецька. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

“Зафіксовано переміщення з південних в західні райони Донецька “піхотних” підрозділів та до 15 одиниць бронетехніки, включаючи 7 танків”, – поінформував Тимчук.

Одночасно, за його словами, зафіксовано переміщення з південних районів Донецька в бік Докучаєвська посиленої танкової роти.

Тактичні групи російсько-терористичних військ, які оперують на ділянці Піски-Авдіївка, отримали за добу в якості заповнення втрат як мінімум 10 танків і 8 бойових броньованих машин, а також близько 300 бойовиків і російських найманців в якості маршового поповнення.

На позиціях на північний захід від Макіївки розгорнуто підрозділ РСЗВ “Смерч” бойовиків. Завдання підрозділу – вогнева підтримка підрозділів терористів на донецькому напрямку.

Нагадаємо, в ніч на 22 січня стало відомо, що сили АТО вийшли з Донецького аеропорту після 242 днів оборони об’єкта.

У штабі АТО пояснили, що було прийнято рішення відвести українських військовослужбовців з нового терміналу Донецького аеропорту, оскільки цей об’єкт не придатний для оборони.

Українські військові залишили старий і новий термінали Донецького аеропорту, але велика частина летовища і досі перебуває під їхнім контролем.

22 січня українська розвідка знешкодила 15 бойовиків під аеропортом у Донецьку. Одного сепаратиста брали в полон.

Loading...