У РНБО пояснили, чому скасували потяги до Криму

Припинення залізничного та автомобільного сполучення між Україною та окупованим Кримом є тимчасовим заходом, спрямованим на забезпечення безпеки мирних громадян в умовах, коли зросла загроза терористичної та диверсійної діяльності.

Про це заявив у суботу на брифінгу речник АТО Андрій Лисенко, передає Укрінформ.

«Всі рухи, які пов’язані з обмеженнями у пересуванні з території України на територію, яка зараз контролюється бойовиками й у зворотному напрямку, у тому числі й стосовно Криму, – все це робиться для посилення контролю. Дуже високою є ймовірність потрапляння під виглядом місцевих мешканців диверсійних груп. Зараз (проти України – Ред.) проводиться дуже активна розвідувально-диверсійна робота. Тому таке рішення було прийнято для убезпечення мирних громадян від діяльності диверсійних підривних груп», – сказав Лисенко.

Водночас він наголосив, що введені обмеження у пересуванні  є тимчасовими.

«Це тимчасовий захід, він не буде постійно знаходитися в такому режимі. Серед місцевого населення проводиться робота, щоб люди могли зрозуміти ситуацію. Зараз є дуже велика небезпека. Практично кожного дня відбуваються якісь диверсії, такі факти оприлюднюються нашими правоохоронцями. Ми просимо з розумінням  до цього поставитися. Тому що питання безпеки наших громадян  – це питання №1», – підкреслив речник АТО.

Loading...