Порошенко розповів, коли введе воєнний стан

Президент України Петро Порошенко заявляє, що введе воєнний стан, якщо буде вихід з мирного процесу і продовження повномасштабної військової агресії.

“Готується спецсценарій переведення економіки на військові рейки, уточнення функцій місцевої влади для функціонування в особливий період та чіткий план, що будемо робити в разі, якщо відбудеться вихід з мирного процесу і розв’язання або продовження повномасштабної військової агресії, можу вам обіцяти, що військовий стан буде введено негайно”, – сказав він, пише Кореспондент.

Порошенко запевнив, що зараз підготовлено плани, завдання для кожного керівника, міністра, губернатора. Координацією цього буде займатися РНБО, всі правовстановлюючі документи про створення ставки головнокомандуючого є.

“Саме тому ми так наполегливо просили, щоб бюджет був прийнятий, тому що вважаємо, що ризики залишаються дуже високими. І відновлення боєздатності української армії зараз є моїм пріоритетом”, – наголосив президент.

Порошенко зауважив: “Військовий стан буде введено негайно моїм указом, рішення РНБО буде передано до Верховної Ради, як тільки відбудуться перші наступальні операції на лінії зіткнення. Ніхто не буде сумніватися жодної хвилини”.

Як повідомлялося, секретар РНБО Олександр Турчинов допускає введення воєнного стану в країні у випадку, якщо мирний шлях врегулювання ситуації на Донбасі не дасть результату.

Loading...