З 2015 року українцям почнуть видавати біометричні паспорти

З початку 2015 в Україні заплановано початок видачі біометричних паспортів. Про це повідомила заступник міністра закордонних справ України Лана Зеркаль.

За її словами, українська влада повинна забезпечити з початку 2015-го року серійне виробництво біометричних паспортів. Адже саме це питання – єдиний, який влада належить вирішити на шляху до отримання безвізового режиму з Євросоюзом.

«Тільки у вересні в Україну приїжджали чотири місії Євросоюзу, які оцінювали прогрес в Україні у даній сфері. І зараз можна стверджувати, що Україна досягла позитивних результатів. Зараз вирішується питання фінансування випуску біометричних паспортів і технічна сторона питання», – додала Зеркаль.

Додамо, що на початку вересня президент України Петро Порошенко підписав Закон “Про внесення змін до Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр і документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”, яким дозволяється внесення до біометричних закордонних паспортів відбитків пальців рук.

Даний документ дозволить забезпечити виконання рекомендацій європейських фахівців з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Loading...