В Україну прибула делегація НАТО

20 листопада до України з дводенним робочим візитом прибула делегація Північноатлантичного альянсу на чолі з головою Військового комітету НАТО генералом Кнудом Бартелсом. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони, передає Укрінформ.

Візит має на меті «підтримання військово-політичного діалогу на найвищому рівні, обговорення окремих питань особливого партнерства між Україною і НАТО в оборонній і військовій сферах, а також демонстрацію підтримки України з боку Альянсу».
Програмою перебування делегації НАТО передбачаються робочі зустрічі з керівництвом Ради національної безпеки України, Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Під час переговорів з начальником Генерального штабу – головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Віктором Муженком генерал Бартелс та члени його делегації були ознайомлені з поточною воєнно-політичною обстановкою в Україні та ходом Антитерористичної операції.

Представники НАТО отримали інформацію про досвід з проведення АТО, про задум структурних змін у Збройних Силах України, зокрема реформування системи управління, а також щодо перспектив військової співпраці.

Loading...