Укрзалізниця призначила новий потяг Харків – Ужгород

«Укрзалізниця» для задоволення попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом призначила потяг №225/226 за маршрутом Харків – Ужгород – Харків, повідомили у прес-службі адміністрації.

Згідно з повідомленням, потяг №225 Харків – Ужгород курсуватиме по непарних датах із 29 листопада, з відправленням із Харкова о 23:07 і прибуттям до Ужгорода о 03:55. У зворотному напрямку потяг курсуватиме по парних числах із 30 листопада, з відправленням із Ужгорода об 11:17 і прибуттям до Харкова о 14:30.

Потяг курсуватиме із зупинками, зокрема, на станціях Суми, Конотоп, Львів, Київ, Козятин, Вінниця, Жмеринка, Хмельницький, Тернопіль.

“Залізничники щодня проводять моніторинг попиту населення на перевезення залізничним транспортом і у разі збільшення пасажиропотоку, за наявності вільного рухомого складу, призначають додаткові потяги або збільшують кількість місць у цілорічних поїздах”, – зазначили в прес-службі, пише УНІАН.

Продаж квитків на вищезгаданий потяг уже відкрито в усіх залізничних касах і в онлайн-системі бронювання й купівлі проїзних документів booking.uz.gov.ua.

Loading...