“Укрпошта” припинила поштові відправлення в зону АТО

З 27 листопада державне підприємство “Укрпошта” зупиняє прийом і доставку поштових відправлень на територіях Донецької та Луганської областей, що не контролюються українськими властями.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Як зазначається, рішення прийнято на виконання розпорядження Указу президента про введення в дію рішення РНБО “Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій і Луганській областях”, а також Кабінету міністрів “Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють у повному обсязі свої повноваження “.

Разом з тим “Укрпошта” повідомляє, що у разі необхідності відправлення пошти споживачам, які проживають на територіях, що не контролюються державною владою України, відправляти пошту можна в поштові відділення, які функціонують на підконтрольних українській владі територіях.

“Написати листа або посилку можна “до запитання”, вказавши після найменування адресата назву населеного пункту, району, області, а також найменування об’єкта поштового зв’язку місця призначення і поштовий індекс”, – йдеться в повідомленні.

“Також відправник має обов’язково проінформувати адресата про відправлення на його ім’я та погодити з ним об’єкт поштового зв’язку місця призначення”, – повідомляє прес-служба.

“Укрпошта” також зазначає, що у зв’язку з активним веденням бойових дій не здійснюється прийом поштових відправлень у м Авдіївка, населених пунктах Тельманівського та Ясинуватського районів Донецької області, щоб уникнути ризику загрози життю та здоров’ю працівників поштового зв’язку.

Loading...