Україна заборонила в’їзд 14 російським артистам

Україна заборонила в’їзд 14 діячам культури Росії. Про це повідомив міністр культури України Євген Нищук в ефірі “телеканалу новин 24″.

За його словами, список персон нон ґрата визначили Служба безпеки, Генпрокуратура, Міністерство закордонних справ. “Це люди, які неодноразово принижували українців, українську державу”, – наголосив міністр.

За його словами, всі 14 діячів є громадянами РФ, а на одного з них – актора Михайла Пореченкова – заведено кримінальну справу.

Нищук зазначив, що всіх персон нон ґрата українці знають. “Вони відкрито погрожують Україні, принижують українців, нашу історію, культуру, цінності”, – додав він, пише Кореспондент.net.

Міністр наголосив, що російські діячі культури, які висловилися на підтримку анексії Криму або війни на Донбасі, повинні розуміти, що йдеться не про політику, а про питання життя, оскільки на сході України зараз гине багато людей.

У серпні в Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що готують список із близько 500 російських діячів культури, які підтримали анексію Криму, яким буде заборонений в’їзд в країну.

Loading...