Україна ніколи не буде торгуватися з терористами, – Продан

Українська влада відмовляється навіть починати переговори з терористами з «днр» і «лнр» щодо купівлі у них кам’яного вугілля з підконтрольних ними шахт.

Про небажання вести торгівлю з терористами на Сході України від імені Кабінету міністрів України повідомив сьогодні міністр енергетики та вугільної промисловості України Продан, пише «Преса України».

«Вести переговори з так званими народними республіками ми не будемо і не ведемо. Переговори можна вести тільки з нашими підприємствами. Ви пропонуєте вести переговори з тими, хто стріляє і не виконує жодних зобов’язань? З ними можна говорити і платити гроші?», – повідомив напевно не дуже приємну для терористів новину Продан.

Також міністр підкреслив, що в Україні є державні підприємства, державні шахти.

«Ми будемо працювати з ними. Ми будемо купувати державне вугілля. Наші генеруючі компанії будуть працювати з державними підприємствами. Якщо буде, звичайно, можливість поставляти їм вугілля», – зазначив Продан.

Нагадаємо, терористи з “днр” і “лнр” пригрозили Ахметову, що на територіях, які підконтрольні їм, він може вже дуже скоро позбутися всіх своїх промислових активів.

Націоналізація всіх активів Рината Ахметова на територіях “днр” і “лнр” розпочнеться, як повідомляється, негайно, якщо він публічно не проголосить, що буде платити податки з підприємства не в українську казну, а в “бюджет” цих терористичних утворень.

Loading...