УДАР звинуватив «Свободу» в «дезертирстві у воєнний час»

Львівська обласна організація політичної партії «УДАР Віталій Кличка» оприлюднила заяву, у якій з огляду на ситуацію в Україні, вважає перехід ВО «Свобода» в опозицію до влади дезертирством у воєнний час.

«У середу, 12 листопада, з засобів масової інформації стало відомо про те, що одна з партій, яка активно брала участь в Революції Гідності, та формувала коаліцію у парламенті, заявила про «перехід у конструктивну опозицію до влади». Зокрема, було опубліковано заяву партії ВО «Свобода» про те, «складання повноважень своїми міністрами та головами обласних і районних державних адміністрацій у зв’язку з оголошенням результатів виборів та формуванням нової коаліції», – зауважили у політсилі, пише zaxid.net.

В УДАРі вважають, що «таким кроком ця політична сила, яка називає себе націоналістичною, хоче зберегти залишки підтримки виборців, публічно відмежувавшись від дій влади та від відповідальності».

«Тому вважаємо з потрібне наголосити, що за тієї ситуації, в якій зараз перебуває наша держава, втеча від відповідальності – це не вдалий політичний крок, а по суті, зрада громадян та держави», – резюмували в партії.

Нагадаємо, члени ВО «Свобода», що входили до складу уряду, і голови обласних і районних адміністрацій скласти свої повноваження.

Додамо, що «Свобода» мала в Кабміні трьох своїх представників: міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник, міністр аграрної політики Ігор Швайка та віце-прем’єр Олександр Сич.

Як відомо, «Свобода» не подолала 5% бар’єр на виборах до Верховної Ради 26 жовтня, за мажоритарними округах до парламенту потрапили шість членів партії.

Loading...