У Путіна готують шостий конвой у Донбас

Шоста колона з гуманітарною допомогою завантажується в Ростовській області для відправки в Донбас. Про це повідомив заступник голови Національного центру управління в кризових ситуаціях МНС Росії Олег Воронов.

“У даний час в Ростовській області, де НЦУКС МНС Росії організована робота по зосередженню гуманітарних вантажів, здійснюється завантаження автомобілів. Вона (гуманітарна допомога, – ред.) складається з медикаментів і палива, які вантажаться на автомобілі Ногінського рятувального центру. Водії-рятувальники цього центру за останній тиждень доставили в Донецьк і Луганськ більше 2 тисяч тонн гуманітарної допомоги”, – повідомив він, пише BBC.

Четверта за рахунком колона доставила вантаж в Донецьк і Луганськ 31 жовтня, а п’ята прибула туди 2 листопада.

Українська сторона раніше заявляла, що не отримувала від Москви ніякої офіційної інформації про конвої, і вважає таку поведінку Росії порушенням міжнародних домовленостей.

Росія відправляє “гуманітарні конвої” Донбас без відома України. Російські вантажівки перетинали кордон без згоди української влади і без супроводу представників Міжнародного комітету Червоного Хреста.

За даними РНБО України, російські вантажівки з “гуманітарного конвою”, повертаючись в РФ, вивозять з українських заводів у Донбасі військове обладнання і тіла убитих в Україні російських солдатів.

Loading...