У Львові двоє чоловіків до смерті побили працівника ДАІ

Затриманий

За підозрою у вбивстві 26-річного інспектора ДАІ у Львові затримали трьох молодих чоловіків. Усі вони перебувають у родинних стосунках, а до Львова приїхали у пошуках роботи. Двом з них по 23 роки, третьому – 21 рік.

Менше доби знадобилося працівникам міліції, щоб затримати підозрюваних, які 19 листопада на вулиці Сихівській у Львові побили 26-річного працівника міліції. Інспектор ДАІ помер від отриманих травм у машині «швидкої допомоги».

«Усі вони перебувають у родинних стосунках. Правоохоронці затримали чоловіків у квартирі багатоповерхівки у Сихівському районі, де вони винаймали квартиру», – йдеться у повідомленні міліції, пише zaxid.net.

«Встановлено, що 26-річний працівник міліції разом зі своїм 30-річним товаришем 19 листопада, близько півночі, знаходилися у одному з кафе-барів на вулиці Сихівській. Неподалік від них, за сусіднім столиком, знаходилася компанія чоловіків. Один з них голосно висловлювався нецензурними словами. Працівник міліції представився їм і зробив зауваження, але зловмисник почав сперечатися із правоохоронцем. У результаті між ними виникла словесна суперечка, а пізніше – бійка», – розповів начальник Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія.

Правоохоронці також встановили особу дівчини, яка була зі зловмисниками у момент скоєння ними кримінального правопорушення. Вона повідомила слідчим, що працівник міліції представився та попросив, щоб її товариші поводилися толерантно. Коли ж правоохоронець вийшов на вулицю, її знайомі вибігли за ним, розпочалася бійка.

«Одна з дівчат, яка була присутня при цьому, цинічно і холоднокровно знімала бійку на відеокамеру свого мобільного телефону», – розповів Дмитро Загарія.

Loading...