У «ДНР» і «ЛНР» відключають банкомати

На територіях у зоні АТО, непідконтрольних українській владі, банкомати та POS-термінали повинні бути відключені. Про це йдеться в роз’ясненні Національного банку України (НБУ).

“Обслуговування платіжних карток фізичних осіб для проведення розрахунків в торгових мережах населених пунктів, які не контролюються українською владою, не буде відбуватися (АТМ і POS-термінали будуть відключені)”, – наголошується в повідомленні НБУ, пише ZN,UA.

Заборона не поширюється на обслуговування платіжних карт, випущених банками для жителів зони АТО, при проведенні розрахунків на територіях, підконтрольних Києву.

У НБУ нагадали, що відповідно до вимог пункту 1 постанови НБУ №466 банки України повинні призупинити здійснення всіх видів фінансових операцій у населених пунктах, які не контролюються українською владою.

У НБУ також зазначили, що банки відновлять фінансові операції після переходу району/міста обласного значення Донецької та/або Луганської областей під контроль української влади.

24 листопада Національний банк України зажадав від банків виконати його постанова №466 і призупинити всі фінансові операції на захоплених терористами територіях Донбасу.

Loading...