У Чехії вимагали відставки президента через його проросійську позицію

У столиці Празі (Чеська Республіка) декілька тисяч людей вийшли на демонстрацію, щоб висловити протест проти проросійської політики президента країни Мілоша Земана. Також люди вимагали його відставки.

Як повідомляє чеське видання lidovky.cz, 17 листопада у Чехії відзначають 25-річницю Оксамитової революції, яка повалила комуністичну владу в цій країні. З цієї нагоди до Праги завітали президенти Вишеградської групи.

Президента Земана натовп зустрів свистом, люди тримали в руках червоні картки на знак того, що він повинен піти у відставку. Згодом у президента полетіли яйця і помідори, від яких охорона Земана прикривала його парасолями.

Як повідомляє сайт lidovky.cz, у той час, як свого президента чехи освистали, польському президенту Броніславу Коморовському мітингувальники бурхливо аплодували.

Фото: lidovky.cz

Учасники маніфестації тримали у руках плакати, на яких були написи «Мілоша у смітник», «Мені соромно за нашого президента», «Ми не хочемо бути колонією Росії».

«Пане президенте, Мілоше Земан, навіть якщо ви отримали підтримку більше половини виборців і обіцяли нам, що об’єднаєте країну, і будете з повагою і відповідальністю виконувати ваші функції, ви привласнили цю посаду собі і не представляєте громадян цієї країни», – зверталися мітингувальники з динаміків до президента. Учасники мітингу заявили, що Земан, у зв’язку з його діями, повинен піти у відставку.

Нагадаємо, Мілош Земан неодноразово заявляв, що санкції ЄС проти Росії призводять до того, що «втрачають усі». 16 листопада російський «Первый канал» оприлюднив інтерв’ю із Земаном, у якому чеський президент заявив, що «в Україні просто громадянська війна».

Все про:
Loading...