Троє українських бійців загинули в зоні АТО за добу

Активність бойовиків зберігається на трьох стратегічних напрямках – Луганському, Дебальцевському і Донецькому, повідомляє прес-центр антитерористичної операції на сторінці в Facebook.

Також зафіксовано 40 обстрілів позицій українських військ з артилерійського і мінометного озброєння, п’ять обстрілів зі стрілецької зброї, один вогняний контакт з використанням танка і дев’ять застосувань реактивних систем залпового вогню з боку бойовиків.

У прес-центрі також повідомили, що в одному з секторів, який контролюється українськими військами, незаконні збройні формування інтенсивно застосовували реактивні системи залпового вогню, міномети та артилерію в напрямках населених пунктів: Малоорловка, Могила-гостра, Майорських, Никишене, Кримське, Шуми, Єнакієво. Одне тільки Дебальцеве було обстріляно бойовиками десять разів. “У відповідь на провокаційні дії противника, артилерія сил АТО 15 разів виконувала вогневі завдання за виявленими цілями”, – йдеться в повідомленні, пише DT.ua.

За даними Управління ООН з прав людини, з середини квітня по 18 листопада, щонайменше, 4317 людей були вбиті та 9921 поранені в постраждалому від конфлікту районі на сході України. З початку припинення вогню з 6 вересня до 18 листопада, були зафіксовані 957 загиблих – 838 чоловіків та 119 жінок, хоча деякі, можливо, були вбиті до припинення вогню.

Loading...