Ситуація у зоні АТО напружена, – штаб

Обстановка в зоні АТО залишається складною. Вночі бойовики 15 разів обстріляли українські позиції в різних районах на сході України. Про це повідомляється на Facebook-сторінці прес-центру АТО.

“Під вогонь РСЗВ БМ-21 Град потрапили наші підрозділи, що дислокуються неподалік населених пунктів Гірське та Золоте”, – йдеться в повідомленні.

Напружена ситуація поблизу Дебальцево, Чернухіно та Горловки. Вночі бойовики неодноразово обстріляли позиції силовиків, що розміщені неподалік цих населених пунктів, пише УНІАН.

У районі донецького аеропорту ніч минула спокійно, але бойовики вели артилерійський обстріл наших позицій в Новокалиново зі сторони Авдїївки. В районі населеного пункту Пескі діє снайпер бойовиків, вживаються заходи для його нейтралізації.

На визначеній ділянці траси Бахмутка обстановка контролюється силами АТО, вночі бойовики обстріляли наш блокпост в районі населеного пункту Кримське, з артилерії – Вільхове.

На півдні Донецької області обстановка підконтрольна силам АТО, через складні погодні умови прольотів БПЛА бойовиків не було, зазначили в штабі.

Loading...