Синоптики розповіли, коли в Україну прийдуть снігопади

Серйозне похолодання і снігопади в Україні почнуться вже в кінці листопада. Про це повідомив провідний синоптик Укргідрометцентру Роман Мурмило.

“У першій половині листопада ми не чекаємо ніяких опадів, буде суха і тепла погода, може навіть дуже тепла. А в другій частині листопада ми вже очікуємо зниження температури, і при різкому похолоданні може випасти сніг, створивши вже сніговий покрив”, – сказав він.

За словами синоптика, це буде вже не перший сніг, тому що опади вже можна було спостерігати в деяких областях України кілька тижнів тому, пише Кореспондент.

“Сніг у нас вже був у Хмельницькій та Вінницькій областях, це були 20-ті числа жовтня. Для кінця жовтня таке короткочасне випадання снігу нормально. Перший сніг в кінці жовтня ніколи не лягає надовго”, – додав Мурмило.

У свою чергу народний синоптик Валерій Некрасов, який складає свої гідрометеорологічні прогнози на основі сонячно-місячних ритмів, також прогнозує випадання снігу в останні дні листопада. За його прогнозами кількість снігу, який випаде наприкінці листопада, буде дуже незначним, а справжнього снігопаду варто чекати вже з приходом календарної зими. “Наприкінці листопада розпочнуться вже похолодання і будуть заморозки на ґрунті, і природно з’явиться сніг. Але це буде невеликий сніжок, який лежати довго на поверхні не буде. Справжній сніг випаде п’ятого грудня, а до цього буде те тепло, то холодно”, – сказав Некрасов.

Все про:
Loading...