Сили НАТО перехопили російський літак-розвідник над Балтійським морем

Винищувачі F16, які охороняють повітряний простір країн Прибалтики, знову піднімались на перехоплення російського військового літака. Про це повідомило Міністерство оборони Латвії у мікроблозі Twitter.

“Винищувачі НАТО F16, які патрулюють повітряний простір Балтії, 6 листопада піднімалися на перехоплення російського військового літака Іл-20 над Балтійським морем”, – йдеться в повідомленні.

Додамо, генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що за минулий рік кількість перехоплених альянсом російських літаків перевищила 100, що втричі більше, ніж звичайно, пише iPress.

ВПС Росії останнім часом проявляють незвичайну активність у міжнародному повітряному просторі над Європою. Зокрема, нещодавно два російські стратегічні бомбардувальники Ту-95 пролетіли на захід від Великобританії до Португалії. В польоті їх супроводжували норвезькі, британські та португальські винищувачі.

При цьому порушень повітряного простору країн – членів НАТО з боку російських літаків зафіксовано не було.

28 жовтня пілоти двох німецьких винищувачів зафіксували одразу вісім російських військових літаків у міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем.

Loading...