Росія закінчила стягувати війська в Донбас,  – Тимчук

Формування угруповання російсько-терористичних військ на сході України закінчено, вважає координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

“Зосередження угруповання російських військ в Донбасі закінчилося. Основна маса місцевих бандформувань вже також практично укомплектовані особовим складом, озброєнням і військовою технікою. В даний час триває лише доукоплектование і перекидання окремих підрозділів. Також здійснюється перекидання боєприпасів, палива та інших ресурсів з території РФ в рамках нарощування запасів матеріально-технічних засобів на осінньо-зимовий період”, – написав він у своїй ранковій зведенні, пише ZN,UA.

Тимчук робить висновок, що “фактично інструмент для нарощування інтенсивності бойових дій та вирішення локальних завдань у зоні АТО” агресором на сьогодні створено”.

Також ІС повідомляє й інші відомості про оперативну обстановку в регіоні. Згідно з даними групи, російські спецслужби запропонували терористам комплектувати екіпажі для бойової техніки з РФ заздалегідь, ще на території “ДНР” і “ЛНР”, за рахунок підготовлених російськими інструкторами бойовиків, а тільки потім прибувати за отриманням техніки на територію РФ і транспортувати її на територію Донбасу своїми силами.

“В прикордонних районах Росії зафіксовано принаймні 4 пункту “передачі техніки” і як мінімум два основних маршруту (південний і північний) перекидання вантажів постачання, ОВТ та особового складу для потреб російсько-терористичних військ на території Донбасу”, – зазначає Тимчук.

Раніше сам Тимчук, а також представники СБУ оцінювали загальну чисельність військ противника на сході України у 25-30 тисяч бійців, оснащених декількома сотнями одиниць бойової техніки.

Loading...