Росія і Китай проведуть спільні військові навчання

Росія і Китай у 2015 році проведуть спільні військово-морські навчання в акваторії Середземного моря і в Тихому океані.

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу після переговорів з генерал-полковником Чан Ваньцюанем повідомив, що обидві сторони констатували, що спектр спільних заходів у військовій області “помітно розширився і набув системного характеру”.

Російський міністр нагадав, що в травні поточного року успішно пройшли треті за рахунком російсько-китайські військово-морські навчання “Морська взаємодія”, в ході яких військові моряки двох країн вперше відпрацювали навчально-бойові завдання у складі змішаних загонів кораблів, пише ZN,UA.

“Плануємо провести чергове спільне військово-морське навчання навесні наступного року в акваторії Середземного моря. Спільні навчання ВМС також планується провести в районі Тихого океану”, – сказав Шойгу.

У Міноборони РФ заявили, що Росія і Китай повинні спільно протистояти “кольоровим революціям”, які загрожують обом країнам.

“Це тільки здається, що ці “кольорові революції”, ці експерименти західних політтехнологів, у тому числі американських, проходять, реалізуються десь далеко від Китаю чи Російської Федерації. Все це насправді близько до нас, і ми вважаємо, що Росія і Китай повинні працювати разом, щоб протистояти цим новим викликом безпеки наших держав”, – заявили в Міноборони РФ.

Loading...