Росія готує наступ у цю неділю, – військовий журналіст

У неділю, 16 листопада, на Донбасі бойовики планують наступ на сили АТО. Про це журналіст Андрій Цаплієнко написав на своїй сторінці в Facebook.

У той же час він зазначив, що ця інформація стала відома після затримання на одному з блокпостів соратників бойовиків.

«Сьогодні вночі на блокпосту під Волновахою знімали затримання трьох підозрілих. У телефонах чуваків виявилися номери командира «Кальміусу» і ватажка одного з підрозділів «Оплоту», – йдеться в повідомленні.

«Наші хлопці подзвонили, прикинулись «сепарами». З блокпоста в Оленівці. Мовляв, затримали «схожих на укропскіх диверсантів», – розповів Цаплієнко, пише ZIK.

«Попросили підтвердити благонадійність. Командир «рашистов» радісно підтвердив статус терористів – «Це ж наші надійні люди, пропускайте», – додав журналіст.

Тим часом, Цаплієнко зазначив, що в ході розмови обидва ватажка поцікавилися, як справи на блокпосту, а закінчили розмову приблизно однієї і тієї ж фразою: «Потерпіть, мужики, до неділі, в неділю наступ».

«Ви ж знаєте наказ, в неділю наступаємо», – цитує він слова бойовиків.

«Гарантувати наступ в неділю не можу. За гарантіями звертайтеся за адресою: Москва Кремль», – резюмував журналіст.

Також на своїй сторінці у Фейсбук координатор громадянського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк написав: «За наявною інформацією, росіяни готують наступ у цю неділю».

Нагадаємо, раніше в РНБО повідомили, що нападу бойовиків на позиції української армії слід очікувати, насамперед, з боку східного Донбасу, проте не виключена атака з моря в районі Маріуполя і Новоазовська.

Loading...