РФ посилює свій військовий контингент на Донбасі – РНБО

На Донбасі та на кордоні з Україною Російська Федерація збільшила кількість своїх збройних сил, заявив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

“На окупованих територіях на сході України та на кордоні з РФ спостерігається зростання кількості російських військ”, – сказав він на брифінгу в Києві в середу, пише Інтерфакс.

Зокрема, за його словами, за останню добу, за оперативними даними, до прикордонних з Україною районів перекинуто близько 60 одиниць бронетехніки з боку Ростова-на-Дону.

Лисенко також розповів, що на залізничну станцію міста Каменськ-Шахтинський прибув ешелон із 50 танками Т-64 та 10 командно-штабними машинами без розпізнавальних знаків.

Крім того, за словами спікера РНБО, зафіксовано ешелони з технікою, які проїхали через місто Молодогвардійськ (Луганська обл.).

Водночас, наголосив він, командування ЗС РФ перевело окремі частини військово-транспортної авіації в Підмосков’ї та Рязанській області у бойову готовність.

“Це передбачає можливість оперативної доставки літаками Іл-76 додаткових підрозділів та військової техніки до кордону з Україною”, – сказав Лисенко.

Також, за його словами, росіяни продовжують повітряну розвідку на кордоні та в контрольованих районах уздовж лінії бойових зіткнень.

Загалом, повідомив Лисенко, зафіксовано шість безпілотних літальних апаратів та один вертоліт.

Їх, зокрема, використовували поблизу Маріуполя та в його околицях.

Loading...