«Путінський конвой» перетнув український кордон

Колона з гуманітарним конвоєм для Донецька перетнула кордон Росії та України, повідомив заступник начальника Національного центру управління в кризових ситуаціях МНС Олега Воронова. За його словами, 10 автомобілів з паливом і медикаментами пройшли митне оформлення і прямують в Донецьк.

Ще одна колона з 10 автомобілів з гуманітарною допомогою із Росії зараз проходить митне оформлення, після чого вирушить до Луганська. За словами Воронова, митний огляд та прикордонний контроль проводиться на прикордонному пункті пропуску “Донецьк – Ізварине” у присутності українських прикордонників і митників, а також представників місії ОБСЄ, які спостерігають за ходом митних процедур, пише одне з найбільших державних інформаційно-пропагандистських агенцій Росії «РИА Новости».

За даними російського МНС, колона з гуманітарною допомогою Донбасу везе медикаменти та й паливо. До складу колони гуманітарного вантажу з Росії входять 20 автомобілів Ногінського рятувального центру, загальна вага вантажу перевищує 100 тонн.

Зазначимо, це вже шостий гуманітарний конвой для жителів самопроголошених Донецької і Луганської “народних республік”. У цілому 20 автомобілів доставлять понад 100 тонн медикаментів і палива.

Минулої неділі більш як 100 вантажних автомашин доставили в Донецьк і Луганськ продукти харчування, паливо, будматеріали і медикаменти.

Loading...