Путін порівняв Донбас з Чечнею

Президент Росії Володимир Путін назвав великою помилкою указ президента України Петра Порошенка про економічну блокаду захопленого бойовиками Донбасу.

На прес-конференції за підсумками саміту G-20 в Брісбені, перед тим, як спішно «втекти» з нього, глава російської держави повідомив, що дізнався про рішення українського президента із засобів масової інформації. Він висловив здивування тим фактом, що Київ «власною рукою відрізає ці регіони», повідомляє «РИА Новости».

Путін прирівняв ситуацію з Чечнею і заявив, що в дні війни на Кавказі Росія ніколи не скорочувала фінансування Чеченської республіки, продовжуючи платити пенсії, допомоги та субсидії бюджету.

«Це виглядало на перший погляд дурнувато, тому що люди, які контролювали там ситуацію, не тільки розкрадали гроші, але і могли використовувати їх на неблагородні мети, але ми це робили і свої моральні зобов’язання перед людьми виконали», – заявив Путін.

Президент Росії припустив, що Україна в даному випадку економить гроші. «Але це не той випадок, коли потрібно на цьому економити», – вважає Путін.

Путін також зазначив, що збирається обговорити з Порошенком це рішення.

«Навіщо це – ось цього я не розумію. Але ми поговоримо ще з Петром Олексійовичем на цю тему», – наголосив він.

Нагадаємо, що напередодні Порошенко доручив Кабінету міністрів припинити діяльність державних установ, банків та підприємств в зоні зоні АТО і забезпечити виведення персоналу (детальніше).

Перед цим лідери терористичних організацій, які захопили частину Донбасу також піддали цей закон критиці. Так, глава злочинної організації «ЛНР» Ігор Плотницький, заявив, що указ є актом «про геноцид і розорення».

Loading...