Путін достроково покинув саміт G20: захотів трохи поспати

Президент Росії Володимир Путін достроково покинув саміт “Великої двадцятки” в австралійському Брісбені. Перед відльотом він заявив, що саміт проходив у “доброзичливій та діловій” атмосфері.

Російський лідер влаштував підсумкову прес-конференцію в неділю вранці, коли решта учасників саміту G20 зібралися за робочим сніданком.

Путін пояснив своє рішення покинути Брісбен до оприлюднення підсумкового комюніке завантаженістю графіка і необхідністю трохи поспати.

“Щоб не було тут жодних спекуляцій, чому я не пішов на сніданок – залишився тут міністр фінансів [Антон Силуанов], і він повідомить те, що я розповів про наші зусилля в напрямку боротьби з Еболою”, – сказав Володимир Путін.

“Нам звідси до Владивостока летіти дев’ять годин і від Владивостока до Москви ще дев’ять годин. Ще треба додому дістатися і в понеділок треба на роботу вийти. Хоча б чотири-п’ять годин треба поспати”, – розповів російський президент журналістам.

Описуючи свої враження від саміту G20, Путін сказав, що “господарі саміту створили сприятливу атмосферу для роботи”.

“Вважаю, що робота пройшла у конструктивній обстановці”, – зазначив Путін, пише ВВС.

На саміті G20 західні лідери розкритикували президента Росії через його роль в українській кризі.

Прем’єр-міністр Британії Девід Кемерон заявив, що якщо Росія не припинить “дестабілізувати” ситуацію в Україні, їй можуть загрожувати нові санкції.

А канадійський прем’єр Стівен Харпер у розмові з Путіним заявив, що Росія має “піти геть з України”.

Однак на прес-конференції російський президент розповів, що під час офіційних дискусій питання України не піднімалося, а обговорювалося лише на двосторонніх зустрічах, в ході яких “сторонам вдалося зрозуміти одна одну”.

Loading...