Прес-секретарю мера Києва підпалили авто, міліція відкрила справу

Голосіївське районне управління міліції Києва веде перевірку з метою встановити обставини підпалу автомобіля у Києві на вулиці Тарасівській, повідомили 23 листопада у Міністерстві внутрішніх справ.

За попереднім висновком експерта відділу вибухотехнічної і пожежотехнічної експертизи, причина пожежі – занесення стороннього джерела запалювання, ймовірно, з використанням займистої рідини як ініціатора горіння, мовиться в повідомленні відділу зв’язків із громадськістю головного управління МВС у Києві.

Речник прокуратури Києва Олена Яхно, зі свого боку, повідомила, що з приводу цього випадку, а йдеться про підпал авта речниці мера Києва Віталія Кличка Оксани Зинов’євої, відкрите кримінальне провадження за ч. 4 ст. 194 Кримінального кодексу – умисне знищення чи пошкодження майна, і справу розслідує міліція.

??Раніше Оксана Зинов’єва повідомила, що вночі згоріло її авто, і вибухотехніки діагностували навмисний підпал.

Віталій Кличко був обраний мером Києва 25 травня 2014 року. На парламентських виборах 26 жовтня він був обраний народним депутатом від “Блоку Петра Порошенко”, однак відмовився від мандата і вирішив продовжити працювати в Києві.

Loading...