Підлеглого мера Львова затримали за хабар у $500

4 листопада правоохоронці «на гарячому» при отриманні хабара в сумі 500 доларів США затримали посадовця Львівської міськради. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Вказані кошти останній отримав від приватного підприємця за не притягнення його до адміністративної відповідальності, та не вжиття заходів щодо демонтажу зовнішньої реклами і вивісок на об’єктах торгівлі.

На цей час у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.3 ст.368 КК України, проводяться невідкладні слідчі дії.

В отриманні хабара підозрюють одного з працівників комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління».

«Наразі тривають відповідні слідчі дії і правову кваліфікацію події дадуть правоохоронні органи», – коментує директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик, пише ZIK.

Нагадаємо, що триває розслідування стосовно трьох посадовців з числа керівництва Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради, які були викриті 30 жовтня при одержанні 20 тис. грн неправомірної вигоди від керівника товариства з обмеженою відповідальністю. Наразі двом із затриманих оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України, а також обрано запобіжні заходи у виді взяття під варту та визначено розмір застави.

Loading...