Нова Рада розпочне роботу не пізніше 15 грудня, – Турчинов

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов прогнозує, що парламент нового скликання може почати роботу вже 2 грудня, але в кожному разі запрацює не пізніше 15 грудня, передає Інтерфакс-Україна.

“Можна прогнозувати, що парламент 8-го скликання почне свою роботу 2 грудня”, – сказав він на засіданні робочої групи з підготовки пленарного засідання новообраного парламенту.

Водночас Турчинов зазначив, що “робоча група може в межах своєї компетенції змінити час роботи парламенту, але не пізніше, ніж 15 грудня”.

Позачергові парламентські вибори в Україні, що відбулися 26 жовтня, пройшли за змішаною системою – відповідно до закону, по 225 народних депутатів повинні були обиратися за партійними списками і в мажоритарних округах.

Разом з тим, вони були проведені лише в 198-ми округах з 225-ти, передбачених законом. Вибори не проводилися в 27-ми округах: в 12-ти – на тимчасово окупованій території Криму і в 15-ти – в зоні проведення антитерористичної операції (9 округів в Донецькій і 6 – в Луганській області).

За партійними списками на цих виборах обрані 225 депутатів, в мажоритарних округах – 196, ще в двох округах підбиття результатів виборів відкладено – Центральна виборча комісія дала 15 днів окружним комісіям №38 (Новомосковськ, Дніпропетровська область) і №63 (Бердичів, Житомирська область) для виконання рішень судів про повторний підрахунок голосів на 123 і 225 виборчих дільницях відповідно.

Станом на 18 листопада ЦВК зареєструвала 98 народних депутатів, обраних на дострокових виборах 2014 року.

Loading...