На медіафорум у Львові приїхало понад 500 журналістів

Фото: ZIK

13 листопада розпочався ІІ Львівський медіафорум, який триватиме 13-14 листопада на «Арені-Львів». Тема цьогорічного форуму – «Війна, політика, корупція. Медіа: гравець чи інструмент?».

Форум зібрав понад 500 журналістів із семи країн світу (Україна, США, Данія, Польща, Росія, Німеччина, Білорусь). Плануються витупи понад 30 спікерів.

За словами організаторів, дату цьогорічного форуму тричі переносили з огляду на події Україні, однак для них було важливо, щоб він таки відбувся цього року, адже підняті на форумі питання є вкрай важливими, особливо у нинішніх умовах, пише ZIK.

«Медіафорум підтверджує, що Львів є медійне місто. Медіа значною мірою відповідальні за те, що відбувається в Україні, тому важливо, щоб ми змогли обговорити і знайти відповіді на ці питання», – зазначив один з організаторів, керівник Школи журналістики УКУ Ігор Балинський.

Перший день медіафоруму розпочнеться дискусією: «Медіа і пропаганда в часи війни». Також у перший день відбудуться доповіді та дискусії на теми: «Хто прорве інформаційну стіну Путіна?», «Що відбувається в інформаційному просторі України?», дискусії «Журналісти в політиці – свої серед чужих?», «Етика в журналістиці: можна більше?»

Тема другого дня – тенденції у ЗМІ світу. Серед подій – дискусії та доповіді: «Україна в закордонних ЗМІ: як це працює?», «Чому люди будуть читати у майбутньому?», «Відкрийся на світ, або програй: нові виклики перед медіа», дискусія «PR для медіа – ресурс збільшення довіри», «Як структура медіа-власності впливає на ринок», «Медіа і глобалізація» та інші.

Організатори Львівського медіафоруму – ГО «Львівський медіафорум», Школа журналістики Українського католицького університету.

Loading...